Warsztaty i wyjazdy

Studio Jogi i Akrobatyki Powietrznej w Toruniu

Warsztaty Kobiecości

Mamy również specjalną ofertę skierowaną do kobiet. W naszym studio regularnie odbywają się wyjątkowe zajęcia, w trakcie których możesz doświadczać nowego, pogłębiać swoją wiedzę i poszerzyć horyzonty. To również doskonała okazja, by poznać inne kobiety o podobnych zainteresowaniach, poszerzyć swój krąg znajomych oraz po prostu miło spędzić czas w kobiecym gronie.

Dołącz do nas i oderwij się od codzienności!

Do tej pory odbyły się między innymi: ceremonie kakao, joga twarzy, koncert mis kryształowych, joga słowiańska.
Aby być na bieżąco z ofertą warsztatową zapraszamy do obserwowania naszych kanałów w social mediach. To tam na bieżąco informujemy, co odbędzie się w najbliższym czasie.

Instagram

Wyjazdy jogowe

Organizujemy także wyjazdy jogowe! Są to przede wszystkim dwa typy eventów:
– przeznaczone tylko dla kobiet,
– przeznaczone dla całej rodziny,
Program każdego wyjazdu przygotowywany jest indywidualnie. Możesz się na nich spodziewać rzecz jasna przede wszystkim praktyki jogi, jogi w chustach oraz medytacji prowadzonych.
W ramach każdego wyjazdu organizujemy też zawsze dodatkowe atrakcje. Do tej pory były to między innymi: malowanie intuicyjne, ceremonia kakao, zajęcia z automasażu, zajęcia z relaksacji poprzez taniec.
Oferta najbliższych zajęć znajduje się poniżej. Zachęcamy również do obserwowania naszych kanałów w social mediach, gdzie na bieżąco informujemy o wszelkich nowościach w ofercie!

Chcę się zapisać!